top of page
Szukaj
  • Daria Linkowska

Warunkowe umorzenie postępowania - 0,42 mg/l - Sukceswarunkowe umorzenie postępowania - tylko 1 rok zakazu prowadzenia pojazdu
wyrok - warunkowe umorzenie postępowania

Wspaniała wiadomość do podzielenia się z Wami dziś! Dzięki ciężkiej pracy i dążeniu do osiągnięcia jak najlepszego wyniku dla mojego Klienta, mam kolejne zwycięstwo w sądzie! Mój klient, który został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu, właśnie wyszedł z sali sądowej jako wolny człowiek! Sąd na mój wniosek warunkowo umorzył postępowania. W uzasadnieniu ustnym wyroku wskazał, że przyjmuje w pełni argumentację obrony.

🎉🎉🎉

Jestem niesamowicie dumna z wyniku tej sprawy. Był to dłuższy proces, ale wart swego czasu. Dlatego dzisiaj przyjmuję tę wygraną z radością i zadowoleniem! Warunkowe umorzenie postępowania - na tym nam zależało.

👏👏👏

Pragnę również przypomnieć Wam wszystkim, że chociaż sąd potwierdził naszą wygraną, to zasady bezpieczeństwa na drodze są niezwykle ważne. Jazda pod wpływem alkoholu jest poważnym przestępstwem, które naraża wszystkich na ryzyko. Szanujmy swoje życie i zdrowie oraz chrońmy innych, unikając wsiadania za kierownicę pod wpływem alkoholu.

🚫🍻➡️🚗

Dziękuję mojemu Klientowi za zaufanie i współpracę. Jeżeli Wy lub ktoś, kogo znacie, potrzebujecie pomocy prawnej, zawsze jestem tu, aby Was wesprzeć i skierować na właściwą ścieżkę.

🤝💼✍️

Razem możemy osiągnąć wiele!


80 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page