top of page
Szukaj
  • Daria Linkowska

Jazda po alkoholu - kary od października 2023r.


kara za jazdę po alkoholu

Jazda po alkoholu - zmiany weszły w życie od października 2023r. powodują, że za jazdę w stanie nietrzeźwości, zgodnie z prawem, grozi:


  1. pozbawienie wolności do lat 3,

  2. zakaz prowadzenia pojazdów od 3 do 15 lat,

  3. kara pieniężna od 5000 zł do 60 000 zł (na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej),

  4. 15 punktów karnych.


Uważamy, że bezpieczeństwo na drodze jest sprawą niezwykle ważną i nieodzowną. Dlatego też, jako doświadczona Kancelaria, specjalizujemy się w obronie nietrzeźwych kierowców.


Rozumiemy, że każdy człowiek może popełnić błąd, a sytuacje, w których prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu jest nieuniknione, mogą się zdarzyć. Naszym celem jest jednak zapewnienie kompleksowej pomocy prawnej, która pozwoli nam razem przejść przez te trudne chwile.


Zespół naszych wysoko wykwalifikowanych prawników zdaje sobie sprawę, że zgłoszenie zarzutu prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu nie oznacza od razu wyroku skazującego. Nasze doświadczenie w tego typu sprawach sprawia, że jesteśmy w stanie stworzyć solidny plan obrony, mający na celu ochronę Twoich praw i możliwość zachowania czystego rejestru karnego.


W naszej kancelarii nie tylko oferujemy Ci niezbędne wsparcie prawnicze, ale również zapewniamy Ci pełne zrozumienie i wsparcie emocjonalne w trakcie procesu. Naszych klientów traktujemy indywidualnie, sprawiamy, że czują się bezpiecznie i mają pewność, że ich sprawa jest w najlepszych rękach.


Nie jesteśmy tu, aby osądzać, ale aby pomóc Ci w trudnej sytuacji. Gwarantujemy pełną poufność i zdolność do skutecznego reprezentowania Cię na każdym etapie postępowania. Nasza kancelaria stawia na profesjonalizm, odpowiedzialność i szczerość.


Jeśli potrzebujesz specjalistycznej pomocy prawnej w sprawach związanych z obroną pijanych kierowców, nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania, udzielimy konsultacji i zapewnimy Ci wsparcie na najwyższym poziomie.


Z nami nie musisz się obawiać konsekwencji swojego błędu, jesteśmy tu, aby pomóc Ci stawić czoła wyzwaniom i osiągnąć jak najlepszy rezultat. Zapewniamy Ci, że podejmiemy wszelkie możliwe działania, aby znaleźć optymalne rozwiązanie dla Ciebie.


Kancelaria specjalizująca się w obronie nietrzeźwych kierowców - Twoje bezpieczeństwo i Twoje prawa są dla nas najważniejsze!

17 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page